O Naszym serwisie

Nasz serwis jest stworzony dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów.

Usługa zaplanowana jest w taki sposób aby maksymalnie ułatwić cały proces naprawy przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Jedyne co jest niezbędne to Twoje zgłoszenie naprawy, przesłane w dowolnie wybranej dla Ciebie formie – wypełniając formularz lub wysyłając do nas email lub wykonując telefon.

Po Twój ekspres zgłosi się kurier ze specjalnym opakowaniem (jeśli chcesz użyć swojego oryginalnego opakowania czeka Cię dodatkowa korzyść) które zapewni bezpieczeństwo Twojego urządzenia podczas transportu. Następnie nasz specjalista ustali z Tobą zakres naprawy, termin i cenę. Jeśli się zgodzisz - rozpoczniemy naprawę. Jeśli nie wyrazisz zgody na naprawę – ekspres Ci odeślemy. Opłata w takim przypadku to koszt wykonania profesjonalnej ekspertyzy - 59 zł plus koszt przesyłki. Jeśli zgodzisz się na naprawę - rozpoczynamy! a Ty płacisz wtedy wyłącznie za naprawę. To uczciwe rozwiązanie prawda?

Jeżeli cena usługi będzie większa niż wartość ekspresu możemy go od Ciebie odkupić , dostaniesz specjalną cenę na nowy lub zostawisz swój do utylizacji.

Na miejscu zrobisz również zakupy – aromatyczna kawa prosto z włoskich palarni? wyśmienity syrop kawowy o smaku skórki pomarańczy? a może zestaw środków czyszczących w ekstra cenie? Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu!

Serwis

510 868 386

Naprawiamy ekspresy wszystkich marek