Najczęściej zadawane pytania

Masz wątpliwości? Sprawdź nas!

Wszystko zależy od rodzaju urządzenia, modelu, zakresu naprawy. W każdym jednak przypadku, zanim przystąpimy do czynności serwisowych skontaktujemy się z Tobą przekazując Ci wszystkie informacje na temat szacowanego kosztu naprawy. Na tym etapie to Ty ecydujesz co dalej. Jeśli nie chcesz wykonywać naprawy – ekspres pakujemy i wysyłamy do Ciebie. Koszt który ponosisz w tym przypadku to 69 zł za wykonanie ekspertyzy oraz koszt transportu 30 zł brutto w jedną stronę.
Po uzyskaniu Twojej zgody na naprawę przystępujemy do działania niezwłocznie. Większość części zamiennych do wszystkich marek ekspresów do kawy mamy na własnym magazynie dlatego nie powinno to zająć dłużej niż kilka dni (urządzenia po naprawie jeszcze poddawane są testom). Jeżeli jednak pojawiłaby się konieczność użycia niestandardowej części zamiennej – będziemy informować Cię na bieżąco o ile czas naprawy może się wydłużyć.
Możemy go od Ciebie odkupić, zutylizować lub zaproponować Ci nowy w specjalnej cenie, uwzględniając wartość Twojego urządzenia. Nasz specjalista doradzi Ci jaki model byłby odpowiedni do Twoich potrzeb.
Na cały okres naprawy, za jednorazową opłatą 170 zł brutto możemy z dniem odbioru od Ciebie ekspresu udostępnić Ci zastępczy. Poinformuj nas o tym przy zgłoszeniu serwisowym i ciesz się smakiem ulubionej kawy przez cały czas!

Nasz kurier odbiera od Ciebie ekspres do kawy w Twoim oryginalnym opakowaniu. Jeżeli jednak nie masz takiego opakowania lub zwyczajnie nie chce Ci się go szukać, Kurier przyjedzie do Ciebie z bezpiecznym opakowaniem zaprojektowanym i starannie wykonanym przez naszych specjalistów do tego właśnie celu. Potrójne zabezpieczenia, solidna konstrukcja oraz każdorazowo ubezpieczona przesyłka są gwarancją bezpiecznego transportu.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na użycie własnego, oryginalnego opakowania na ekspres do kawy, ekspertyza urządzenia w przypadku rezygnacji z naprawy to tylko 69 zł. Jeśli decydujesz się na naprawę – za ekspertyzę nie płacisz nic.

Ekspres do kawy powinien zawierać wszystkie elementy składowe takie jak kabel zasilający, tacka ociekowa, zaparzacz, zbiornik wody, pojemnik na mleko, dysza wody (jeżeli jest wbudowany) itp.– czyli wszystko co jest niezbędne aby umożliwić nam testowanie urządzenia kompleksowo. Pamiętaj o tym, aby na czas transportu opróżnić ekspres z wody, ocieków i fusów. Należy również wykręcić i pozostawić u siebie filtr wody.

Gwarancję udzielamy i to nie tylko na wykonaną usługę (6 miesięcy) ale również na wymienione części zamienne (24 miesiące/12 miesięcy przedsiębiorcy )

Święty spokój – bezcenny !

Serwis

510 868 386

Naprawiamy ekspresy wszystkich marek