Szybki i skuteczny serwis Twojego EKSPRESU DO KAWY

Dlaczego warto oddać ekspres do naszego serwisu?

Zajmujemy się naprawianiem urządzeń od wielu lat, obsługując kilka tysięcy ekspresów do kawy rocznie. Nasz profesjonalny serwis tworzą ambitni, dynamiczni ludzie dla których każda sytuacja jest do rozwiązania. Każde urządzenie jest traktowane indywidualnie i godnie. Specjalizujemy się zarówno w przeglądach, usuwaniu usterek jak i renowacji ekspresów.

URZĄDZENIA PO NAPRAWIE SĄ DEZYNFEKOWANE OZONEM !

W naszej ofercie znajduje się serwis oraz naprawa ekspresów do kawy m.in. JURA, Nivona, Melitta, Siemens, Saeco, Delonghi, Bosch, Philips, 4Swiss i wiele innych. Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij maila na serwis@wszystkodokawy.pl lub zadzwoń na infolinię 530 720 730 i sprawdź dlaczego nasi klienci tak chętnie polecają nas swoim znajomym!

O Serwisie


Nasz serwis jest stworzony dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów. Usługa zaplanowana jest w taki sposób aby maksymalnie ułatwić cały proces naprawy przy minimalnym wysiłku z Twojej strony (...) więcej...

Opinie


Bezpieczna podróż


Kurier przyjedzie do Ciebie z bezpiecznym opakowaniem zaprojektowanym i starannie wykonanym przez naszych specjalistów do tego właśnie celu. Potrójne zabezpieczenia, solidna konstrukcja oraz każdorazowo ubezpieczona przesyłka są gwarancją bezpiecznego transportu.

Odkupimy ekspres


Możemy go od Ciebie odkupić, zutylizować lub zaproponować Ci nowy w specjalnej cenie, uwzględniając wartość Twojego urządzenia. Nasz specjalista doradzi Ci jaki model byłby odpowiedni do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego


NAPRAW EKSPRES BEZ WYCHODZENIA Z DOMU – ZROBIMY WSZYSTKO ZA CIEBIE – WYSTARCZY ŻE PRZEŚLESZ NAM ZGŁOSZENIE W WYBRANY PRZEZ CIEBIE SPOSÓB!


Wypełnij prosty formularz kontaktowy lub wyślij email serwis@wszystkodokawy.pl lub zadzwoń +48 510 868 386

Podaj markę swojego ekspresu
Podaj model swojego ekspresu
Podaj imię
Podaj nazwisko
Podaj numer telefonu
Błędny adres e-mail
Podaj miasto
Podaj adres
Podaj kod pocztowy

Wybierz jedną z opcji
Wybierz jedną z opcji
Na cały okres naprawy, za jednorazową opłatą 170 zł możemy z dniem odbioru od Ciebie ekspresu udostępnić Ci zastępczy. Poinformuj nas o tym przy zgłoszeniu serwisowym. Ciesz się smakiem ulubionej kawy przez cały czas!
Abyśmy mogli poprawnie przetworzyć Twoje zgłoszenie musisz zaakceptować nasz regulamin oraz politykę prywatności.

Serwis

510 868 386

Naprawiamy ekspresy wszystkich marek